שימו לב!
המידע שבדף שלפניכם הפך ללא רלוונטי אחרי שהחל ממרץ 2019 הויזה האלקטרונית היא ל4 כניסות של 90 יום כל אחת.
 
 
 
נוסעים להודו? נשמח לעזור לכם.
 
איך לבחור סוג ויזה? 

אם אתם מתכננים לשהות בהודו פחות מ60 יום, עדיף לעשות ויזה אלקטרונית (E visa) דרך האתר (ללא ביקור בשגרירות) בחצי מהמחיר של ויזה רגילה. התשובה החיובית מגיעה בדרך כלל תוך שעות ספורות מהגשת הבקשה. את הבקשה מגישים עבור תאריך מיועד, ממנו יתחיל תוקף הויזה ל60 יום. בהצלחה.

אם אתם מעוניינים ביותר מ60 יום, אנחנו ממליצים לבוא להגיש בקשה לויזה בשגרירות בפנום פן. שם נותנים כעת ששה חודשים שמתחילים מיום ההנפקה. שימו לב: בתחילת דצמבר 2018 שני מטיילים עדכנו שנאמר להם בשגרירות הודו שכעת נותנים רק שלושה חודשים. יודעים אחרת? כתבו לנו.

מה עושים? 

ראשית, יש למלא  טופס באינטרנט. יש לבחור Regular Visa Application (לא E-visa!). גשו לזה עם המון סבלנות, הטופס מאוד ארוך. לאחר מילוי שאלות ראשוניות (שימו לב, השאלה הראשונה היא באיזו מדינה אתם מגישים בקשה, לא איזו אזרחות יש לכם!), יפתח לכם דף חדש עם המון שאלות. מומלץ להעתיק את מספר הטופס שמופיע בראש העמוד כדי שבמקרה של תקלה (וזה קורה לא מעט) לפחות חלק מהמידע שהזנתם - ישמר.

הסתבכתם? בבית חב"ד יש תרגום לעברית של כל השאלות. נשמח לעזור לכם פרקטית ונפשית.

לאחר שהטופס מלא יש להדפיס אותו. (ניתן למלא את הטופס גם במקום שאין בו מדפסת ולהדפיס מאוחר יותר).

לפני היציאה לשגרירות וודאו שיש ברשותכם: 1. תדפיס של הטופס הנ"ל. 2. צילום העמוד הראשון בדרכון (וצילום של כל דרכון נוסף שדיווחתם עליו). 3. צילום של הויזה לקמבודיה. 4. תצהיר כנות שתמלאו בכתב יד. אם שכחתם, לא נורא, ניתן לקבל בשגרירות. 5. כרטיס טיסה של כניסה להודו (מספיק צד אחד). 6. 103 דולר בסכום מדוייק (שאינו מצריך עודף). 7. שתי תמונות דרכון בגודל 5X5 ס"מ.

גשו לשגרירות בימי שני-שישי בשעות 9-11 בבוקר. השגרירות שינתה כתובת במרץ 2017. הם כעת ממוקמים ברחוב 214 בית מספר 50 במיקום בו היתה בעבר שגרירות דרום קוריאה (מול משרדי בנגקוק איירווייס).

התנהגות לא רצויה של מטיילים (הרמת קול, חוסר נימוס, איחור לאיסוף ויזה ועוד לחצו  כאן להאזנה) גרמה למקבלי ההחלטות לשקול מחדש את האפשרויות שברשותם. למען אלו שבאים אחריכם, אנא התנהגו בנימוס ואת כל השטיקים תשמרו לבית חב"ד :)

שמרו היטב על השובר שאתם מקבלים. איתו תאספו את הדרכון לאחר ארבעה ימי עסקים (כולל יום ההגשה ויום האיסוף) בשעה 4 אחה"צ. הגשתם ביום שני בבוקר, תאספו אותו ביום חמישי. בשלישי בבוקר - ביום שישי. ברביעי - ביום שני. אל תדחו את יום ההגעה לאיסוף הדרכון! הם שוקלים לבטל ויזה למאחרים.

בהצלחה!

נ.ב. יש לכם מידע שלא מופיע כאן? עדכנו אותנו!